Trening Personalny

Trening personalny to zdecydowanie najbardziej efektywna forma ćwiczeń. Polega na współpracy instruktora z tylko jednym podopiecznym, co wpływa bardzo pozytywnie na osiągane efekty treningowe.

Instruktor podczas treningu personalnego jest w stanie dużo bardziej zmotywować podopiecznego, zintensyfikować trening oraz wyeliminować błędy techniczne.

Trening personalny przeprowadzany jest w oparciu o wcześniej przygotowany indywidualny plan treningowy, ukierunkowany na potrzeby i możliwości psychofizyczne każdego z naszych podopiecznych. Trening personalny daje szybkie efekty również w pracy z osobami, które dopiero rozpoczynają ćwiczenia i nie mają wystarczającej wiedzy i przygotowania fizycznego by dołączyć do grupy. Jest to także doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych ze względu na predyspozycje zdrowotne, a chciałyby przywrócić swoje ciało do formy oraz dla tych, którym specyfika pracy uniemożliwia regularne wizyty w naszym Studio o stałej porze. Trening personalny jest także doskonałym uzupełnieniem systematycznej praktyki w Studio na zajęciach grupowych. Pozwala dokładnie prześledzić pracę ciała i skorygować ewentualne błędy. Skorzystanie nawet z kilku treningów personalnych w ciągu miesiąca może zdecydowanie pomóc w codziennej praktyce Pilates na zajęciach grupowych.

W trakcie indywidualnych sesji treningowych korzystamy z wielu maszyn i przyrządów ułatwiających Twojemu ciału znalezienie i uruchomienie odpowiednich grup mięśni oraz naukę prawidłowej pracy wg systemu ćwiczeń Pilatesa . Korzystamy ze specjalistycznych maszyn usprawniających tzw. Reformerów, a także Cadillaca, Combo Chair, Wunda Chair, Spine Corrector, Ladder Barrel oraz uznanych i cenionych w treningu funkcjonalnym i rehabilitacji BOSU i TRX.

Klientom, którzy z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na regularne treningi w grupie, a chcieliby skorzystać z treningów personalnych ograniczając przy tym koszty proponujemy trening personalny dla dwóch osób (DUO, duet)